عرضه Warzone 2 و دنباله Modern Warfare

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

/

توسط NEMESIS

اکتیویژن به طور رسمی اعلام کرد که بازی وارزون 2 و دنباله Modern Warfare در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد.

این ناشر در وبلاگ رسمی Call of Duty برنامه‌های این فرانچایز برای سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد و بازی جدید آن دنباله‌ای بر Call of Duty: Modern Warfare است که سال ۲۰۱۹ منتشر شده بود و نکته مهم‌تر اینکه در کنار «تجربه‌ای جدید از وارزون» در حال توسعه است. اکتیویژن در این پست همچنین توضیح می‌دهد که هر دو بازی وارزون 2 و Modern Warfare توسط استودیو «اینفینیتی وارد» توسعه‌دهنده سری Modern Warfare از ابتدا و با استفاده از یک موتور کاملا جدید ساخته می‌شوند.

هرچند معرفی این دو بازی‌ها به طور رسمی موضوع بسیار مهمی محسوب می‌شود اما هنوز اطلاعات زیادی درباره نسخه بعدی وارزون و یا دنباله Call of Duty: Modern Warfare فاش نشده است. با این حال اکتیویژن توضیح می‌دهد که «انتظار یک تحول عظیم در بتل رویال با فضای بازی کاملا جدید و یک حالت سندباکس جدید» را داشته باشید.

عنوان شده که ظاهرا بازی با بودجه هنگفتی در حال ساخت است و همچنین برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز منتشر خواهد شد. علاوه بر این، کمپین داستانی بازی حول محور جنگ مواد مخدر علیه کارتل‌های کلمبیایی خواهد بود و همچنین استودیو Infinity Ward اعلام کرده بود که بخش مبارزات بازی تغییرات زیادی خواهد داشت.