بازی Stray معرفی شد!

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

/

توسط NEMESIS

ماجراجویی گربه ای

ماجراجویی‌های شما به عنوان یک گربه تنها در شهری آینده‌گرایانه جریان دارد که در آن‌ها انواع ربات‌ها به جای انسان‌ها سکونت دارند و اثری از بشریت مشاهده نمی‌شود. شما باید در نقاط مختلفی از این شهر بزرگ گشت و گذار کرده، مسیر خود را پیدا کنید و برخی معماها و چالش‌ها را نیز پشت سر بگذارید. از آنجا که در نقش یک گربه قرار دارید، دنیا را از دید او تجربه کرده و بسیاری از کارهای بامزه‌ای که گربه‌ها انجام می‌دهند را نیز می‌توانید اجرا کنید، از خراش انداختن مبل و فرش و دیوار گرفته تا صدای میو میو در آوردن و انداختن اشیاء از بلندی به روی زمین و…

گربه‌ای که کنترل می‌کنید به یک ربات مخصوص و پرنده به اسم B-12 دسترسی دارد که کنترلش توسط کوله‌پشتی‌ای که به او متصل شده در دست خواهد داشت. این ربات به شما اجازه می‌دهد حرف سایر ساکنین دنیای سایبرپانکی بازی را بفهمید و با آن‌ها تعامل داشته باشید. علاوه بر این راهنمای مسیر و راه‌حل بسیاری از معماها را به کمک این ربات پیشرفته که همراهتان است خواهید فهمید. بازی با زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده و به گشت و گذار، فعالیت‌های فرعی گربه‌ای و همچنین حل کردن معماها و عبور از موانع پلتفرمر خلاصه می‌شود و گیم پلی کوتاه در حد 5 ساعت را به خوردتان خواهد داد. بخش‌هایی از بازی نیز به تعقیب و گریزهای مهیج اختصاص دارد که هیجان بیشتری را ارائه می‌دهد.

گرافیک چشم نواز بازی

بازی Stray در زمینه گرافیکی نیز یکی از عناوین نسل جدید محسوب شده و تمامی نورپردازی‌ها، انیمیشن‌های خود گربه و ربات‌ها و جزییات تصویر در آن به شکلی زیبا و چشم‌نواز طراحی شده‌اند. قدم زدن در شهرهای رنگارنگ سایبرپانکی که مملو از چراغ‌های نئون و ربات‌های پیشرفته است، دیدن انعکاس تصاویر در چاله‌های آب و موتور فیزیک مناسبی که تعامل با اشیاء را میسر می‌کند از ویژگی‌های بارز گرافیکی بازی است. خود کاراکتر اصلی شما نیز به شکلی کاملاً طبیعی و واقع‌گرایانه طراحی شده و تمامی حرکات، جزییات ظاهری و اعمالش دقیق هستند. این بازی کوتاه توسط تیمی خوش‌ذوق و کوچک ساخته شده که تجربه‌ای لذت‌بخش، متفاوت و سرگرم‌کننده از زندگی یک گربه را در محیطی دیجیتالی به خوردتان خواهد داد.

اگر دوست دارید جهان سایبرپانکی و غرق در ماشین و تکنولوژی را از نگاه یک گربه تجربه کنید، بازی Stray را از دست ندهید!